POČETNA ONLINE prodaja stari FORUM Tekstovi Galerija Pretraga AKVARIJUM CENTAR FB stranica FB slike akvarijuma June 18 2019 05:21:12
Akvarijum Centar

Juwel akvarijumi

Ponuda ribica - cene

Baner

Atman EF-4

Izrada akvarijuma

Vidi temu
Aqua art - saveti i ideje za akvaristiku | BILJNA AKVARISTIKA | Generalna diskusija o biljkama
Stranica 2 od 2 < 1 2
Autor RE: opklada
VRac Pogadjac
Član

Reputacija: [ 0 ]
Registrovan: 25.03.11
Upisano u 25-03-2011 08:18
Mali lupa ko otvoren prozor .O cemu je rec.Ti znas sta si rekao a sta si rekao.Au hibrid.Hibrid cega.Da nije kojim slucajem hibrid Neke svinje,krave cega budi konkretan pa ko ovde lupa ko otvoren prozor?Iako je rec o onome sto ja nisam rekao to jest da je druga biljka od one sto sam ja rekao onda je u pitanju podvala prodavca.Ja sam kupio biljku pod nazivom kojim sam ti rekao i to stoji.Prodavac je nabavio biljku od iskusnog proizvodjaca domaceg to jest profesionalca a ima ih dosta,meni se svidjala takva kakva jeste i kupio sam je,ponavljam po ko zna koji put da ta biljka nije izgledala kao sad kod mene ali dobro ni sam nisam znao da posedujem ustanovu za hibridizaciju biljaka.Ako ova tema ne bude skinuta a voleo bi da ne bude imam jos par komentara ali ISTINITIH .Mada sad kad pogledam sliku biljke lici mi na glosostigmu ili ne ne eloharis ili mozda na riciju ili ...Ne zamerite ja sam vrac pogadjac
Pošalji privatnu poruku
PesaVR
Član

Reputacija: [ +7 ]
Registrovan: 25.07.07
Upisano u 25-03-2011 11:03
U redu je vrac haha, ja sam uvek tvrdio za tu biljku da je iz porodice ludvigije jos kad sam je prvi put video u tvom aq , a ti si uvek tvrdio da je bakopa , eto samo je to istina i nista vise , ali nije bitno , ovi ljudi su u pravu sto su komentarisali pa procitaj ja i ti nismo ok je:Thumb:
Pošalji privatnu poruku
PesaVR
Član

Upisano u 25-03-2011 11:24
Svi tvrde da je Ludwigia repens i slazem se, a imalo je kod bube vec u aq i nje isto bila pod istim uslovima u istom aq mislio sam i reko sam da je mozda neki hibrid od Ludwigia repens,jer su bile drugcije po boji i obliku lista eto vrac to sam mislio ali ok nije ni bitno , nije meni do opklade nego sam hteo nekako da ti dokazem da nisi u pravu,i da biljku za koju tvrdis godinu dana da je bakopa a nisam znao drugi nacin kako to da ti dokazem pa sam izabrao ovaj i mislim da sam ti napokon dokazao uhhhhhhh, bas se smori, ali opet hvala svim clanovima ovog sajta koga cenim i postujem :Thumb:
ps. vrac moras da priznas da nije bakopa hteo to ili nehhteo ocigledno je namig
Pošalji privatnu poruku
PesaVR
Član

Upisano u 25-03-2011 11:25
Svi tvrde da je Ludwigia repens i slazem se, a imalo je kod bube vec u aq i nje isto bila pod istim uslovima u istom aq mislio sam i reko sam da je mozda neki hibrid od Ludwigia repens,jer su bile drugcije po boji i obliku lista eto vrac to sam mislio ali ok nije ni bitno , nije meni do opklade nego sam hteo nekako da ti dokazem da nisi u pravu,i da biljku za koju tvrdis godinu dana da je bakopa a nisam znao drugi nacin kako to da ti dokazem pa sam izabrao ovaj i mislim da sam ti napokon dokazao uhhhhhhh, bas se smori, ali opet hvala svim clanovima ovog sajta koga cenim i postujem :Thumb:
ps. vrac moras da priznas da nije bakopa hteo to ili nehhteo ocigledno je namig
Pošalji privatnu poruku
PesaVR
Član

Upisano u 25-03-2011 11:32
:Thumb:
Pošalji privatnu poruku
Dragan Kinez
Administrator

Reputacija: [ +6 ]
Registrovan: 09.03.07
Upisano u 25-03-2011 13:09
Nema potrebe za dizanjem tenzije malo ale ali ovo je definitivno biljka iz grupe Ludwigia.
Ja sam dugo vremena imao u akvarijumu Ludwigia repens i izgleda kao biljka sa slike ali treba uzeti u obzir da se ista biljka ne mora ponaati jednako odnosno ne mora formirati oblik i boju listova indeti?no mati?noj biljci u razli?itim uslovima dranja.
Biljka sa slike ima lepe i zdrave listove sa gornje strane je neka zelena nijansa a sa donje vu?e na crveno to je karakteristi?no za Ludwigia repens.
Pošalji privatnu poruku
PesaVR
Član

Upisano u 25-03-2011 15:08
hvala ti Dragane sve je ok namighejhej
Pošalji privatnu poruku
VRac Pogadjac
Član

Upisano u 25-03-2011 15:44
Slazem se i ja sam ti vise puta sugerisao dauradis to na ovaj nacin da se postavi pa da se komentarise.U sustini ja sam niko i nista nije mi bila namera da vodim raspravu da li jeste ili nije nikad ne govorim jedno pa sutra drugo.Nikaniki mi nije bila namera da vredjam ili dizem tenziju,moj moto je covek se uci dok je ziv.Tema je bila da se prpozna biljka sa slike i to je to a ne licno upoznavanje.Ja drustvo iskreno da vam kazem volim akvaristiku ali dve blage veze nemam sto se tice nje.Ovaj sajt je stvarno ali stvarno vrh ima dosta toga da se uci ali trba vremena.do sad nisam imaoakvarijum ni jedan sem omanje tegle i to je to.Ranije sam vidjao neke akvarijume kod nas i steta sto nemam slike i sve dok se nije malo vise rasirila biljna akvaristika kod nas to su bili akvarijumi bez i jedne biljke.Licno ja imam tu biljku sto ste videli svi i jos jednu neznam koju i nikad nisa razmnozio ni jednu laku za odgoj a kamoli zahtevniju i samim tim nisam uopste zasluzan sto se kod nas u zadnje vreme prosirila biljna akvaristika.Toliko o meni.hejhej
Pošalji privatnu poruku
valisnerija
Član

Registrovan: 15.10.10
Upisano u 25-03-2011 17:27
VRac Pogadjac je napisao/la:
Slazem se i ja sam ti vise puta sugerisao dauradis to na ovaj nacin da se postavi pa da se komentarise.U sustini ja sam niko i nista nije mi bila namera da vodim raspravu da li jeste ili nije nikad ne govorim jedno pa sutra drugo.Nikaniki mi nije bila namera da vredjam ili dizem tenziju,moj moto je covek se uci dok je ziv.Tema je bila da se prpozna biljka sa slike i to je to a ne licno upoznavanje.Ja drustvo iskreno da vam kazem volim akvaristiku ali dve blage veze nemam sto se tice nje.Ovaj sajt je stvarno ali stvarno vrh ima dosta toga da se uci ali trba vremena.do sad nisam imaoakvarijum ni jedan sem omanje tegle i to je to.Ranije sam vidjao neke akvarijume kod nas i steta sto nemam slike i sve dok se nije malo vise rasirila biljna akvaristika kod nas to su bili akvarijumi bez i jedne biljke.Licno ja imam tu biljku sto ste videli svi i jos jednu neznam koju i nikad nisa razmnozio ni jednu laku za odgoj a kamoli zahtevniju i samim tim nisam uopste zasluzan sto se kod nas u zadnje vreme prosirila biljna akvaristika.Toliko o meni.hejhej

Moram ti odgovoriti na ovo,zasto tako govoris za sebe?
pa svi smo mi bili pocetnici u akvaristici,ako i nisi znao koja je biljka ne leti i ne kladi se!!:bad:
Moj ti je savet da pre svega pocnes da ucis o bilju,imas previse tema na ovom sajtu,prelistavaj,citaj,uci....:Thumb:
Licno bi me vise zanimalo kao ta biljka raste,u kojim uslovima,kako se odrzava,itd...
Uciti,uciti,uciti...moj savet:Thumb::Thumb:
Pošalji privatnu poruku
bubivranje
Član

Reputacija: [ +2 ]
Registrovan: 09.05.09
Upisano u 25-03-2011 21:45
Slusajte ljudi evo i ja cu malu da umesam prsti, imao sam pomenutu vrstu u svom akvarijumu ali sam pored nje imao i ludwigiju repens i ludwigiju rubin u istom akvarijumu i u istoj podloyi pod istom rasvetom naravno sve su se razlikovale evo to moze i drug pesa da potvrdi iz licnog iskustva tvrdim da nije repens jer se drasticno razlikuje od pomenute biljke toliko od mene pozz.svima hejhejhejhej:Thumb:
Pošalji privatnu poruku
VRac Pogadjac
Član

Upisano u 26-03-2011 02:18
Ma da ja sam i rekao covek se uci dok je ziv.Stvar je u tome sto za istinu treba veca publika,ja sam uvek za to da se kaze istina ali nije jos vreme za to.
Pošalji privatnu poruku
Stranica 2 od 2 < 1 2
Idi na:
Meni
ONLINE prodaja
stari FORUM
AKVARIJUM CENTAR
Akvarijum Centar
Izrada akvarijuma
Održavanje akvarijuma
Juwel akvarijumi
Slike akvarijuma
AKCIJE, AC
Akvarijumske ribice
3D pozadine
PostExpress
KATEGORIJE PROIZVODA - najprodavanije
Kompresori Resun LP
Kanister filteri za akvarijum
Pumpe za fontane
Tetra Diskus
Kvarcni pesak za akvarijum
Oprema za akvarijum

Prijava
Korisniko ime

Lozinka

Zaboravili ste lozinku?
Zatraite novu OVDE.

Gosti: 202
Nema članova prisutnih

Registrovanih: 2,771
Neaktiviranih članova: 0
Najnoviji: Akvarijum Studio

Zadnji članci
Vrste i uzgajanje sl...
Proizvodjac za CO2 (...
Kozice za akvarijum ...
Lepljenje (pravljenj...
Kompakt Fluorescentn...
Postizanje efekta du...
Vodene paprati - Tip...
Filtracija u nature ...
T5 (HO) i T8 rasvjeta
Trimovanje biljaka u...
CO2 drop checker
Trimovanje stabljika...
Iwagumi - odrzavanje...
Alge i biljke
Iwagumi - kreiranje ...
Principi i tehnike u...
Iwagumi - principi p...
PPS-pro na?in doziranja
Odgovarajuce doziran...
Put do finalnog izgl...
Razvoj supstrata u "...
Identifikacija mahovina
Nature aquarium, aqu...
Tajne holandskog sti...
DIY Makroelementi st...
Principi aquascapinga
Low light biljni akv...
Biljke prednjeg plan...
Zid od mahovine
Dugorocno odrzavanje...
Filtracija u biljnom...
Metal halogena - MH ...
Drvo i bilje na njemu
Neocaridina denticul...
Rastvorljivost gasov...
EI sistem doziranja
Kontrola algi u bilj...
Cryptocoryne - prepo...
Znacaj mikro i makro...
DIY neonsko osvetljenje
Podloga u akvarijumu
Slama u borbi protiv...
Biotopski akvarijum ...
Supstrat za cvece ka...
Uzgoj biljaka u Hydr...
Aquascaping
Kamen i drvo - dekor...
Sezona biljaka
Razmnozavanje akvari...
Otvoren akvarijum
Osvetljenje za akvar...
Dodavanje CO2 u akva...
Makro i mikro elementi
Vrste algi

Akvarijum Centar 1, ADRESA: Ugrinovačka 116 f, Zemun, Beograd, PAK 200461, Srbija, TELEFON: 065 / 82 52 755 FAX: 065 / 82 52 755 EMAIL: akvarijumcentar1@gmail.com MATIČNI BROJ: 64401467 PIB: 109748569 RADNO VREME: radnim danima 10:00–20:00, subotom 10:00–16:00,